E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

Her zaman, Cennet'in Kitaplardan oluşmuş dev bir Kütüphane olduğunu hayal ettim. —Jorge Luis Borges

POPÜLER KİTAPLAR
Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Postalarda Ara
Sayfalarda Ara
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Diğer Arama Sonuçları...

Sen Benimsin: “2015’te geçen bir aşk macerası”

Sen Benimsin: “2015’te geçen bir aşk macerası”
6.99 $ (Basılı)eBook: 6.99 L (eKitap)
Author:
Genres: Aşk Romanı ve Öyküleri, Roman, Ücretsiz e-Kitaplar
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2012
Length: Format: {e-Kitap + Basılı, 342 Sayfa}
ASIN: 1105728609
ISBN: 9781105728600

Los Angeles'ta üniversite öğrencisi olan Elif Akıncıoğlu bir gün dünyanın en seçkin markalarının düzenlediği Newyork'taki bir modellik yarışmasına katılır ve yarışmada jüri üyeliği yapan ünlü bir fotoğrafçıya aşık olur fakat aşık olduğu jüri üyesinin her geceyi farklı bir modelle geçirdiğinden haberi yoktur.

Buy from Amazon
Buy from Lulu
Buy from Barnes and Noble
Buy from Alibris
Buy from Books-A-Million
Buy from GoodReads
Buy from Kobo
Buy from Powells
Buy from Smashwords
About the Book

E-KİTABIMI NASIL OKUYACAĞIM?

E-KİTABIMI NASIL SATIN ALACAĞIM?

PayU-Ödeme-Butonu

Online-Özeti-Oku Basılı-olarak-satın-al
Kitap-Yurdu-Logo D-&-R-Logo İdefix-Logo

KATEGORİLER:Fiction » Romance » Contemporary Novel Travel – Romantik seyahat ve Aşk romanı

ANAHTAR KELİMELER {Keywords}: sen benimsin 2015 yeşim büyükadıgüzel romanturkish roman fantastic novel politic romance politic novel science fiction novel bir aşk hikayesi fantastik roman türkçe kurgu roman los angeles new york viyana istanbul elifamerikada bir aşk

Los Angeles'ta üniversite öğrencisi olan Elif Akıncıoğlu bir gün dünyanın en seçkin markalarının düzenlediği Newyork'taki bir modellik yarışmasına katılır ve yarışmada jüri üyeliği yapan ünlü bir fotoğrafçıya aşık olur fakat aşık olduğu jüri üyesinin her geceyi farklı bir modelle geçirdiğinden haberi yoktur.

Elif Akıncıoğlu'nun hedefi Amerika'nın en ünlü iç çamaşır markasıyla çalışmak ve yavaş yavaş zirveye tırmanmaktır. Hayallerini gerçekleştirmek için çabalarken değişik mail adreslerinden gelen gizemli mailler almaya başlar.

Uzun boylu, dalgalı kahverengi upuzun saçları ve insanı deliye döndüren vücuduyla kızımıza dünyanın en ünlü iç çamaşır firmasından teklif gelmesi uzun sürmez. Bunu öğrenen Elif Akıncıoğlu'nun Türkiye’deki ailesi deliye döner ve Los Angeles’a gitmek için yola koyulur. Los Angeles, Newyork ve İstanbul’da geçen bu aşk macerası Viyana’daki düğüne gelen davetsiz bir misafirle son bulur..

2015          
LosAngeles
Bugün

 

 

Elif Akıncıoğlu hızlı adımlarla yurda girdi. Burası sadece seçkin insanların çocuklarının kalabildiği lüks bir öğrenci yurduydu.

_“Merhaba Lily ‘’dedi, gülerek yurt müdürünün odasını temizlemekle meşkul olan aksi ve inatçı yurt görevlisine “Kolay gelsin. Beni arayan var mı?

_”Sabahtan beri on dakika arayla, Gökhan seni aradı. Odana bağlamaktan parmaklarımın uçları acıdı.”diye cevap verdi, Lily, gözlerinden ateş püskürterek.

_’’ Özür dilerim onun adına senden. Bir şey dedi mi peki? Her hangi bir not bıraktı mı?

_’’Hayır. Hiçbir not bırakmadı. Tekrar arayacakmış ‘’dedi Lily önündeki yurt müdürünün masasına bakarak.

_“Teşekkür ederim ‘’dedi Elif elinle gözlerinin önüne gelmiş doğal kahverengi dalgalı saçlarını arkaya attı ve sağ taraftaki yurt asansörüne doğru ilerledi. Asansörün ekranı 10’u gösteriyordu. Bu asansörün kantin katında olduğu demekti. Pembe ojeli parmağıyla “sıfır” tuşuna bastı ve asansörü çağırdı..

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

About the Author
Yeşim Büyük Adıgüzel

1982 yılında Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini Kırklareli'nde tamamladı. Daha sonra Balıkesir Üniversitesinde Coğrafya ve Akdeniz Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda 8 yıl Coğrafya öğretmenliği yaptı.

Bu kitap, yazarın ilk senaryo denemesidir. Şu anda, bitirmiş olduğu Atroşya ve Şambala'nın Cadıları ''Mavi Kuyruklu Kedi'' isimli ikinci kitabının yayınlanması beklemekte olup, üçüncü kitabını yazmaktadır.

ÖZ GEÇMİŞ (Biography)
Yeşim Büyükadıgüzel was born in Lüleburgaz county of Kırklareli on November 26, 1982. She completed her primary and high school educations in Kırklareli. She won geography department of Balıkesir University faculty of science and letters in 2001. She joined to Best Model of Turkey 2007 modeling contest in 2007 and was chosen “My Best Friend Ship”. Yeşim wrote short movie scripts in the years, which she was studying in university and she has still kept them. After she graduated from the university in 2008, she worked as a geography teacher in high schools connected to ministry of national education. Yeşim Büyükadıgüzel, who has work as a geography teacher for approximately 4 years, has been writing the suite of her novel named You are mine 2015, she has written first time, at her home now..

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."