E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

KİTABINIZI HEM "EKİTAP" HEM DE "BASILI" OLARAK YAYINLAYALIM, TÜM DÜNYADA OKUNSUN VE SATIŞA ÇIKSIN.. * Anı, Roman, Şiir, Hikaye, Akademik çalışmalarınızı yayınlayalım * Tüm Paket Fiyatlarımızda SABİT FİYAT + YURTİÇİ - YURTDIŞI Dağıtım ve Satış İmkanı - * Kitabınız KİTAPYURDU, İDEFİX, D & R ve tüm kitap marketlerde..

POPÜLER KİTAPLAR
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Postalarda Ara
Sayfalarda Ara
Filter by Categories
e-Kitap Hakkında
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
Güncel & Global Haberler
Hobi Köşesi
İndirilecek Belgeler
İzlenecek Yol
Kapak Şablonları
Kitap & Yayın Dünyasından Haberler
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kitap ebatı seçimi & maliyet şablonu
Kitap Şablonları
KİTAP YAYIN PAKETLERİMİZ
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
Yayınlanmış Makaleler
Yazarın Telif Hakları
Yazarlar

Diğer Arama Sonuçları...

e-Kitap Teknolojileri (YENİ)

 
Elektronik kitap yüklü Kindle, boş Kindle'dan daha ağır

Elektronik kitap yüklü Kindle, boş Kindle'dan daha ağır Elektronik kitapların milyonlarla buluşmasına ön ayak olan Amazon Kindle, yenilenen özellikleriyle eKitap okuyucusu pazarının lideri olmayı sürdürüyor. Haberin devamı »

 

Sony'den yeni elektronik kitap okuyucusu; Reader WiFi (model PRS-T1)

Sony'den yeni elektronik kitap okuyucusu; Reader WiFi (model PRS-T1) Arka arkaya tanıttığı ürünlerle son günlerin en hareketli firmalarından biri olan Sony, elektronik kitap okuyucularından oluşan gamını, Reader WiFi (model PRS-T1) modeliyle güncelledi. Haberin devamı »

 

Asus elektronik kitap okuyucusu Eee Reader DR900'ü satışa sunuyor

Asus elektronik kitap okuyucusu Eee Reader DR900'ü satışa sunuyor Asus geçtiğimiz Haziran ayından bu yana merakla beklenen Eee Reader DR900 isimli elektronik kitap okuyucusunu önümüzdeki ay itibariyle Avrupa'da satışa sunmaya başlıyor. Haberin devamı »

 

Barnes & Noble'dan renkli ekrana sahip elektronik kitap okuyucusu: NOOKcolor

Barnes & Noble'dan renkli ekrana sahip elektronik kitap okuyucusu: NOOKcolor Teknoloji dünyasını yakından takip eden bazı analistler, tablet bilgisayarların, elektronik kitap okuycularını bitireceğini öngörseler de bu şu ana kadar gerçekleşmiş bir tahmin değil. Haberin devamı »

 

Sharp Galapagos serisi elektronik kitap okuyucularını tanıttı

Sharp Galapagos serisi elektronik kitap okuyucularını tanıttı Elektronik kitap okuyucusu pazarına gireceğini bir süre önce açıklayan Sharp, Galapagos adını verdiği eKitap okuyucularını ve içerik platformunu duyurdu. Haberin devamı »

 

Amazon, eKitap pazarının %61'ine sahip

Amazon, eKitap pazarının %61'ine sahip Elektronik kitap pazarının %80'ine sahip olduğunu iddia eden Amazon'un aksine, PR Bowker'ın araştırması firmanın, pazarın %61'ini kontrol ettiğini öne sürüyor. Barnes & Nobles'ın %20 paya sahip olduğu elektronik kitap pazarında Apple ve Sony'nin her ikisi de 5% pazar payını yönetiyorlar. Haberin devamı »

 

Sony, elektronik kitap okuyucularından fiyat indirimine gitti

Sony, elektronik kitap okuyucularından fiyat indirimine gitti Amazon ve Barnes & Nobles'ın, elektronik kitap okuyucularında fiyat indirimine gitmesinden sonra benzer bir adım Sony'den de geldi ve Japon elektronik üreticisi, güncel ürün gamındaki elektronik kitap okuycularından 20$ ile 50$ arasında fiyat indirimine gitti. Haberin devamı »

 

Amazon yeni bir Kindle modeli üzerinde çalışıyor

Amazon yeni bir Kindle modeli üzerinde çalışıyor Kindle modeliyle elektronik kitap okuyucularını yeniden gündeme taşıyan Amazon, iPad'in satışa sunulması ve dünya devi donanım üreticilerinin (Acer ve Asus) arka arkaya pazara adım atacağını duyurmasını takiben, yeni Kindle modeli için hazırlıklarını başladı. Haberin devamı »

 

Kobo'nun elektronik kitap okuyucusu eReader ön siparişte

Kobo'nun elektronik kitap okuyucusu eReader ön siparişte Elektronik kitap satıcısı Kobo'nun eReader adını verdiği e-kitap okuyucusunun ön siparişli satışları başladı. Kobo eReader'ın sahip olduğu özellikleri hatırlatmak gerekirse, 120x184x10 mm boyutlarında ve 200 g ğırlığında olan e-kitap okuyucu, 6 inç boyutunda E-ink ekrana sahip. Haberin devamı »

 

Nook, Amazon Kindle'ı geride bıraktı

Nook, Amazon Kindle'ı geride bıraktı Amazon Kindle ile hız kazanan elektronik kitap okuyucusu pazarında dengeler değişebilir mi ? Digitimes'ın yayınladığı yeni bir habere göre, Barnes & Noble'nin yeni eKitap okuyucusu Nook, Amerika'daki Mart ayı satış rakamlarına göre Kindle'ı geride bırakmayı başardı.Çift ekranlı tasarıma sahip olan N… Haberin devamı »

 

Elektronik kitap satıcısı Kobo, Kindle ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Amazon'un açtığı yolda okuyucu trenine binen son isim oldu ve eReader isimli elektronik kitap okuyucusunu duyurdu. 120 x 184 x 10 mm boyutlarında ve 200 gram ağırlığınd olan cihaz, 6-inç büyüklüğünde EInk ekran kullanılıyor. 2 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »

 

AppStore'daki elektronik kitap sayısı, oyunları geçti

AppStore'daki elektronik kitap sayısı, oyunları geçti Amazon geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir açıklamayla elektronik kitapların ilk defa geleneksel kitap satışlarını geçtiğini açıklamış ve eKitap okuyucusu Kindle ile rekora koştuğunu duyurmuştu. Haberin devamı »

 

Elektronik Kitap Okuyucusu pazarında yeni bir oyuncu: Energy Book 2061

Elektronik Kitap Okuyucusu pazarında yeni bir oyuncu: Energy Book 2061 Kindle ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Amazon, elektronik kitap okuyucusu pazarını gündeme taşımayı başardı. Haberin devamı »

 

Amazon eKitap okuyucusu Kindle için uygulama geliştirme kiti hazırlıyor

Amazon eKitap okuyucusu Kindle için uygulama geliştirme kiti hazırlıyor Amazon yüksek satış rakamlarına ulaştığı popüler eKitap okuyucusu Kindle için yeni bir geliştirme kiti hazırluyor. Haberin devamı »

 

Samsung eKitap okuyucularını duyurdu: E6 ve E101

Samsung eKitap okuyucularını duyurdu: E6 ve E101 Girdiği her sektörde liderliği hedefleyen Güney Kore merkezli dünya elektronik devi Samsung, son dönemin popüler pazarlarından birisi olarak eKitap okuyucularındaki yüksek satış potansiyeline kayıtsız kalmadı ve yeni okuyucularını duyurdu. Haberin devamı »

 

Tasarımıyla dikkat çeken eKitap okuyucusu: Skiff Reader

Tasarımıyla dikkat çeken eKitap okuyucusu: Skiff Reader Apple'ın hazırlık çalışmaları devam eden tablet bilgisayarı, eKitap okuyucularını ikinci plana itecek mi henüz bilmiyoruz ama Kindle ile Amazon'un yüksek satış rakamlarına ulaşması, pek çok üreticiyi eKitap okuyucusu pazarına çekiyor. Haberin devamı »

 

eKitap okuyucularının sayısı hızla artıyor, işte karşınızda Owen E1

eKitap okuyucularının sayısı hızla artıyor, işte karşınızda Owen E1 Donanım üreticileri arasında son dönemin popüler akımı eKitap okuyucuları. Haberin devamı »

 

eKitap satışları fiziksel kitap satışlarını geçti

eKitap satışları fiziksel kitap satışlarını geçti Amazon tarafından satışa sunulan popüler eKitap okuyucusu Kindle yeni rekorlarla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Amazon.com tarihinde tatil dönemlerinde ulaşılan en yüksek satış rakamına imza atarak eKitap okuyucularının geleceği hakkında fikir veren Kindle, kitap satışlarını da etkiliyor. Haberin devamı »

 

Asus'un elektronik kitap okuycusu çift ekran ve entegre kamera ile gelecek

Asus'un elektronik kitap okuycusu çift ekran ve entegre kamera ile gelecek Elektronik kitap okuyucuları konsept olarak yeni bir kavram olmasa da bir süre öncesine kadar sağlıklı bir pazar öngörüsü olmadığı için segment olarak üreticilerin ilgisini çekmeyi başaramamışlardı. Haberin devamı »

 

Kindle DX; Amazon popüler e-Kitap okuyucusunu yeniledi

Kindle DX; Amazon popüler e-Kitap okuyucusunu yeniledi Amazon yaptığı açıklama ile popüler elektronik kitap okuyucusu Kindle'ın yeni versiyonunu duyurdu. Kindle DX isimli yeni model, 264 x 182.8 x 9.6 mm boyutlarında ve 535 gram ağırlığında.

 

Foxit'den elektronik kitap okuyucusu; eSlick

Foxit'den elektronik kitap okuyucusu; eSlick PDF uygulamalarıyla tanınan yazılım firması Foxit, geliştirdiği elektronik kitap okuyucusu için ön siparişe başladı. Haberin devamı »

 

Sony'den dokunmatik kontrollü eKitap okuyucusu

Sony'den dokunmatik kontrollü eKitap okuyucusu Teknoloji dünyasının saygın isimlerinden Sony, geliştirdiği yeni eKitap okuyucusunu duyurdu. Firmanın PRS-700 kod adlı yeni modelini segmentindeki rakip çözümlerden ayıran önemli bir farklılık bulunuyor.