E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR
Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Diğer Arama Sonuçları...

Elif Öztürk

1982 yılında, bir yaz öğlesinde dünyaya “Merhaba” dedim. Bu yaşantımda, Ankaraʼda doğdum, büyüdüm, yetiştim. Dört çocuklu anne ve babama ilk katılan ben oldum ve aile olma duygusunu ilk ben çağırdım. Ailem genişleyip ben büyürken hayatım hızla değişmekte idi. 1997 yılının mart ayında, böbrek yetmezliği sokağında yola çıktığım ilk günler başlamakta idi. İlköğretim sekizinci sınıftayken rahatsızlanmış, Kronik Böbrek Yetmezliği tanısı konulmuştu. Ardından ise Retinaus Pikmentosa hastalığı ortaya çıkmıştı. Apar topar koluma bir ameliyat yapılmış, diyaliz ailesine dahil olmuştum. Yıllarca diyaliz adı ile başlayan tedaviler sürmüştü.

Yaşanılan hastalığın, yapılan tedavilerin getirdiklerinden en güzel olanı armağan edilen yazı yazabilme becerisi olmuştu. Satırlara önce şiirler, ardından ise kısa deneme yazıları ve hikayeler kalemin dilinden dökülmüştü. Heves, arzu ve sabrın eşliğinde zaman içerisinde yazılar dergilerde yerini almış, okuyucuyla buluşmuştu. Kaleme olan tutkum arttıkça, yüreğimde gezinenleri anlatma isteği çoğalmaya devam ediyordu. 2012 yılının Temmuz ayında hayalim gerçek olmuştu. Duman Altı Hayatlar adında ilk roman eserim yayın evinde baskılanmış, kitap raflarında yerini almıştı. Kitabın ilk baskısından yaklaşık dört ay sonra rahatsızlandım. Beyin basıncının yükselmesi nedeniyle beyne 2002 yılında takılmış olan katater hasar görmüştü. 2012 yılının Kasım ayında katater yenilenmiş olsa da, gözlerim görme yetisini kaybetmişti.

Hayatıma getirdikleriyle önüne katıp tanıştırdıklarıyla, yenileri öğretip alıştırdıklarıyla görme engelim devam ediyor. Engelli olma yetisine inat eski bildiğimi okuyorum. Rağmenʼleri biriktirdiğim ömrümde, umuda sırtımı yaslayıp diyaliz tedavisi eşliğinde sokağımda yol alıyorum. Bu yaşantımda bugüne kadar öğrendiklerimin ışığında, kapımı çalan tüm hastalıkları, sorun ve sıkıntıları bir deneyim olarak kabul ettim. Çünkü, ruh bedenlenmeden önce tüm yaşayacaklarını kabul eder ve dünyaya geldiğinde ise beden unutur, hafızasından silinir. Yaradan ile yaptığımız anlaşma sonucunda bu dünyada, verdiğimiz sözü tutmamız beklenir. Ne geldiyse Allahʼtan geldiği bilincine ulaşmamız gereklidir. bu anlayış ve algının rehberliğinde kendimi dönüştürme ve iyileştirme yolculuğum devam etmekteydi. Tasavvuf, ruh ve beden, bilinçaltı, ve pozitif düşünce konularında araştırmalar yapıyordum. okuyor, öğreniyor, deneyimliyor, hayatıma uygulamaya çalışıyordum.

Yaşadıklarımı, neden sonuç ilişkisi içinde çözümlemeye çalışırken, enerji dengeleme teknikleri ile tanıştım. 2011 yılında Usui reiki enerji sistemi için ilk eğitimimi aldım ve 2016 yılında Usui Reiki Master Teacher seviyesine yükseldim. Aynı yılın devamında ise, Alfa Omega Şifa Enerjisi, Altın Üçgen Şifa Enerjisi, Gümüş Mor Alev Şifa Enerjisi ve Kundalini Reiki olmak üzere uygulamak ve öğretmek için eğitimler aldım. Yaradana ulaşma, verdiğimiz sözleri tutma, sınavlarımızı verme, sonuçlara şifalanarak gitme yolunda her bireyin kendine özgü tercihleri ve seçimleri vardır. Fizik, duygu, düşünce ve ruh bedenlerimizin tanık olduğu her durumdan sorumlu olduğumuz yadsınamaz bir gerçektir. Hiçbiri tesadüf değildir ve hiçbir şeyi boşuna yaşamayız. Bu yüzden her bireyin tekamül yolculuğu kendine aittir. Yola çıktığınızda yanınıza hangi argümanı alacağınız da hiç önemli değildir. Bu yaşantımda, tekamül yolumda öğrendiklerim ve öğrettiklerim sevgiyle devam etmekte.

ELİF ÖZTÜRK

Twitter Adresi:

https://mobile.twitter.com/elifinsokagi

Facebook Adresi:

https://tr-tr.facebook.com/elifinsokagi

Instagram Adresi:

https://www.instagram.com/yazarenerjistyasamkocu

Kelebeğin Umudu

Kelebeğin Umudu

30 ₺ (Basılı)eBook: 9.99 ₺ (eKitap)

Biliyorum ki, şu an size hayatınız tekdüze gelmekte. Basit, bayağı, sıkıcı. Hatta, neden bunları yaşıyorum, dediğinizi duyabiliyorum. Sıradan bir hayatınız var. Her gün uyanıyor, aynı şeyleri yapıyor, uyuyorsunuz.

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

More info →
Buy now!