E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR
Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Diğer Arama Sonuçları...

İçimdeki Dünya

İçimdeki Dünya
4.99 ₺
Author:
Genres: Aşk Romanı ve Öyküleri, Biyografi-Otobiyografi-Monografi, Roman
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2019
Format: (eKitap)
Length: Türkçe, 16 x 24 cm, 90 sayfa
ISBN: 9786057861993
Rating:

İçimdeki Dünya, Giresun’da hayat hikayesi başlayan kahramanımız Gürkan’ın, sıradan tıbbi malzemeler satan günlük hayatının bir anda Nazlı diye bir kızla tanışmasıyla değişmesini konu alıyor.

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book
Online-Özeti-Oku

Basılı-olarak-satın-al

D-&-R-Logo İdefix-Logo

ANAHTAR KELİMELER {Keywords} İçimdeki Dünya, Kristal Krallık, Zeki Basut, Biyografik Roman, Yaşanmış Hikayeler, Aşk, Kurgu Roman, Türkçe Roman.

KATEGORİLER: ROMAN / Biyografik & Psikolojik Aşk Romanı & Hikaye


İçimdeki Dünya, Giresun’da hayat hikayesi başlayan kahramanımız Gürkan’ın, sıradan tıbbi malzemeler satan günlük hayatının bir anda Nazlı diye bir kızla tanışmasıyla değişmesini konu alıyor. Artık, eşini ve çocuğunu ihmal etmeye başlayan Gürkan, nerdeyse tüm zamanını ve tüm hayatını Nazlı üzerine yoğunlaştırır onu elde edebilmek veya elinde tutabilmek için maceradan maceraya koşacaktır.

Giresun’un küçük bir sahil kasabasından Ordu’ya, Sinop’a ve oradan Çanakkale’nin küçük bir köyüne ve daha sonrasında Gürcistan’da bilinmeyen gizemli bir yerdeki birtakım karmaşık aşk ve iş ilişkilerine dönüşen bu garip ve heyecan dolu hikaye, sonunda Gürkan ve Nazlı’yı garip ve çıkmaza doğru sürüklenen bir yasak aşk sarmalına doğru sürükleyecektir.

Daha sonra, tüm bunları ve gerçeği öğrenen Gürkan ve Nazlı’nın aileleri de olaylara dahil olunca, müthiş bir polisiye kovalamaca ve okuyucuyu içerisine sürükleyen gerilimli bir hikaye de başlayacaktır bu arada ..

* * *

Tuhaf genler taşıyorum diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bana bunu düşündüren neydi? diye sorma cesaretini, pek az insan bulabilecek.

Dökük bir pasajın içinde olan büromda, dinlenmek için henüz kanepeye uzanmıştım. Birden telefon çaldı arayan sekreterimdi. “Gürkan bey, Nazlı isminde bir bayan sizinle görüşmek istiyor” dedi. Öncesinde, birkaç kez daha geldi diye ekledi. Konu nedir? Ne istiyor dedim, sekreterim bana Nazlı hanımın bitkisel ürünler sattığını ve bu konuda konuşmak istediğini söyledi. 

Angarya işlerden hoşlanmıyordum, istemeyerek beklemesini birazdan geleceğimi söyledim. Toparlanıp büroyu kilitledim ve sokağa çıktım. Arka sokakta çekili duran aracıma yöneldim yavaş adımlarla, benim adım Gürkan Ölmez tıbbi malzeme satışı yapıyordum toptan ve perakende olarak. Birkaç gün olmuştu ilk arabamı alalı, arabama atladım ve birkaç km uzaktaki dükkana vardım. Kapıdan içeri girdiğimde beni bekliyorlardı Nazlı hanım ve sekreterim, masanın kenarına kurulmuş çay içiyorlardı. Şişmanca sarışın uzun saçları olan burnu kalkık bir hanım vardı karşımda tanıştık, sesi sanki geceden kalma gibiydi, geceleri barlarda şarkı söylemekten kısılmış gibi garip bir tonu vardı. Bana hocam hocam diye hitap ediyordu ara sıra ve satmaya çalıştığı ürünleri sıralıyordu. Peşin para ödemeden ürün bırakabileceğini söyledi ben de ciddi bir şekilde dinledim. Ürün bırakabileceğini söyledim hiçbir işe yaradığını düşünmedim o anlatırken sattıklarının ama gizemli bir havası vardı konuşmasında. Konuşma bitiminde eve gideceğini söyledi, nerede oturduğunu sordum, ben de o tarafta bir işim olduğunu kendisini bırakabileceğimi söyledim. İstemsizce davrandı ardından kabul etti. Araca bindik ve yol aldık, yolun üzerinde deniz kenarında kafeler vardı. Vakti varsa bir yemek ısmarlayabileceğimi söyledim, tok olduğunu ben de o zaman çay içebiliriz isterseniz dedim, kabul etti gün batımına birkaç saat kalmıştı, güneşli bir yaz günüydü.

(Kitaptan)

ÖNEMLİ NOTBu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

About the Author
Zeki Basut

Ben Zeki BASUT 13.04.1982 yılında Giresun’da dünyaya geldim. Lise mezunuyum, uzun yıllar ticaret ile uğraştım. Şimdi bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım. 15 yıldır hobi olarak yazmaktayım.

İLETİŞİM:

E-posta: z.basut@hotmail.com
facebook.com/zeki.basut

İNSTAGRAM:
@z.basut
@kristal_krallık

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."