E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

KİTABINIZI HEM "EKİTAP" HEM DE "BASILI" OLARAK YAYINLAYALIM, TÜM DÜNYADA OKUNSUN VE SATIŞA ÇIKSIN.. * Anı, Roman, Şiir, Hikaye, Akademik çalışmalarınızı yayınlayalım * Tüm Paket Fiyatlarımızda SABİT FİYAT + YURTİÇİ - YURTDIŞI Dağıtım ve Satış İmkanı - * Kitabınız KİTAPYURDU, İDEFİX, D & R ve tüm kitap marketlerde..

POPÜLER KİTAPLAR
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Postalarda Ara
Sayfalarda Ara
Filter by Categories
e-Kitap Hakkında
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
Güncel & Global Haberler
Hobi Köşesi
İndirilecek Belgeler
İzlenecek Yol
Kapak Şablonları
Kitap & Yayın Dünyasından Haberler
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kitap ebatı seçimi & maliyet şablonu
Kitap Şablonları
KİTAP YAYIN PAKETLERİMİZ
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
Yayınlanmış Makaleler
Yazarın Telif Hakları
Yazarlar

Diğer Arama Sonuçları...

SESLİ KİTAP & DİJİTAL DERGİ & KATALOG UYGULAMASI

EKİTAP PROJESİ'NDEN BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

e-Kitap projesi, Sesli Kitap projesiyle, ilk kez türkiyede indirilebilir formatta sesli Audiobook eklenmiş basılı CD haline getirilebilen veya internet siteniz üzerinden kullanıcılarınıza veya müşterilerinize sunabileceğiniz İNTERAKTİF dijital yayınınızı tüm cihazlarda okunabilecek şekilde, elektronik yayın haline getiriyoruz. Ses (Audio) ve görüntü (Video) teknolojisi uygulanarak, kitabınız isterseniz yayıncı sitemiz üzerinden satışa çıkarıldığı gibi, sesli kitabınızın içine gömülen arka fon müzikleri ile bambaşka bir okuma havası verilerek, kendi kurumsal web siteniz üzerinden de, kitabınızın ara bölümlerinde bu intro müzik sayesinde okura dinlenme sağlar ve ayrıca kitap metni hakkında merak uyandırarak, basılı formatını da satın almaya yönlendirecektir. Dijital ses kaydı ve Audio Book teknolojisi ile, sesli kitabınız & Dijital Broşürünüz veya online Elektronik Ürün Kataloğunuz veya Şirket Tanıtım Bülteniniz; Bilgisayar, Macintosh veya Tablet cihazları üzerinden tüm internet tarayacıları ile basit bir arayüz ve güçlü bileşenlere sahip olarak online olarak okunabilecek ve indirilebilecek hale gelecektir.

DİJİTAL DERGİ

Dijital Dergi & Katalog Uygulamamızın Arayüzü-I

 

AUDİO BOOK (SESLİ KİTAP) NEDİR?

Sesli Kitap (Audiobook – Audio Book) Nedir?

{Kısaca Sesli Kitap Bilgisi ve Teknolojisi & Tarihçesi}

Bir sesli kitap okunan bir metnin bir kayıttır. Bir kitap veya derginin tam bir sesli şekli olmak zorunda değildir. Günlük yaşamımızdaki her unsuru değiştiren teknolojik gelişmeler kitabın doğasını ve formunu değiştirip okuma kültürümüze de bir alternatif çıkardı:

Sesli kitaplar on yıl öncesine kadar Almanlara çok yabancı iken son yıllarda büyük bir ilgi kaynağı oldu. Kitapevlerinde raflar dolusu sesli kitabın yer aldığı, her geçen yıl genişleyen pazarıyla dikkat çeken Almanya'da şu anda toplam 560 firma sesli kitap yayınlıyor. Türkiye'deki sesli kitap pazarı ise sadece 1-2 Sesli Kitap Yayınevi'nin hazırladıkları ile sınırlı. Bazı yayınevlerinin yaptığı iki üç sesli kitap da sayılırsa Türkiye'de hazırlanan sesli kitap sayısı 50'yi geçmiyor. Sesli Kitaplar yapan yayınevleri de, klasik olarak bir yazarla çalışmayıp, genellikle yayınlanmış ve basılmış bir eseri sesli kitap haline getirirler. Yine, bu Sesli kitap yapan Yayınevi, 1995 yılından bu yana toplam 35 eser yayınladı. Bunlar; birtakım yayınlanmış ve basılmış olan: romanlar, masallar, çocuk klasikleri ve ninnilerdir.

 

DİJİTAL DERGİ2

Dijital Dergi & Katalog Uygulamamızın Arayüzü-II

ÖRNEK DİJİTAL DERGİ & KATALOG DEMO UYGULAMASI..

 

e-Kitap Projesi'nin Türkiyedeki mevcut Sesli Kitap Teknolojisine getirdiği yenilikler:

 

Dijital e-Yayınlarımız

{Basılı + e-Katalog & Broşür şeklinde}

 • Dijital Broşür
 •  

  Dijital Katalog

  Offline FlippingBook

   

   

Dijital Broşür & Katalog / Uygulama alanı: Şirketler, Özel kuruluşlar

Hemen hemen her şeyin dijital ortama taşınabildiği günümüzde, her geçen gün basılı ürünlerin de yerini elektronik ortamda oluşturulan ürünler almaktadır. İşte bu bağlamda biz, e-kitap projesi olarak, üstün kalitedeki şirketinize özel katalog çalışmanızı ve mini veya büyük ebattaki özel kataloğunuz hem e-kitap olarak ve hem de sınırlı sayıda olmak üzere basılı olarak hem kitap gibi yayınlıyoruz ve hem de şirketinizin tanıtımı için eksiksiz bir materyalin oluşturulması için ön çalışmasını tamamlayıp basılı ve e-katalog haline getirip, isterseniz sitemiz üzerinden de müşterilerinizin görmesi için, satışa çıkarabiliyoruz. e-Kitap projesi olarak, firmanızı dünyaya açacak çözümle, yani “Dijital Kalalog” oluşturmak, bakınız şimdi tarafımızdan e-Kitap Projesi ile çok daha kolay bir web yayıncılığı mühendislik projesine dönüştürülmektedir…

 •    Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan iOS (iPad) ve Android tabletlerde kullanılabilen dijital kataloglar ve broşürler, interaktif alanda iyi bir tanıtım aracıdır. Dijital kataloglar / broşürler eskimeyen, yıpranmayan, yanmayan yok olmayan ve daimi olarak sizi web de temsil edecek olan yegane araçlardır ki, en önemlisi de bunların, bu materyallerin firmanızı daima renkli ve güncel tutan bir araç olması, kurumsal kimliğinizin yakın bir parçası haline yakın bir gelecekte gelmesi durumudur. Nitekim, Ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya firmanızı en güncel yöntemle tanıtabileceğiniz gibi sürekli ileriye de götürebilirsiniz bu araçlarla, bunlar tamamıyla sizin elinizde..

   

  Dijital Kitap / Dergi

   

   

{Basılı + e-Kitap & e-Dergi şeklinde}

Dijital Kitap / Dergi Uygulama alanı: Özel eğitim kurumları, Tüzel veya kişisel yayıncı kuruluşlar ile Vakıf ve Dernekler

E-dergi yalnızca elektronik ortamda, genelde de genel ağda (web ortamında) yayınlanan dergilere verilen genel ad. Türkiye'de e-dergicilik son dönemlerde oldukça hareketlenmiştir. Birçok site açılmıştır. Elektronik dergiler doğrudan pdf formatında yayınlayanlar olduğu gibi flash formatında da yayınlanabilmektedir.

Özellikle son dönemde oyun sektöründe e-dergi formatlı yayınlar sıklıkla denenmiştir. Bunların başını 2007'nin son aylarında yayın hayatına başlayan E-Oyun Dergisi çekmiştir. E-Oyun dergisi o dönemde e-dergi formatına ön ayaklık etmiş ve akabinde bir çok aynı formatlı yayın ortaya çıkmıştır. E-dergiciliğin en öenemli avantajı okurların 7/24 zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın istedikleri an dergiye ulaşabilme kolaylığı oluşudur.

Bunun yanı sıra düşük maliyetli, uluslarası, ölçümlenebilir olması sebebi ile hemen her yıl internet reklamcılığı reklamverenlerin daha da fazla ilgisini çekmekte, yine hemen her yıl reklam pastası içerisinde yerini en çok büyülten mecra halini almaktadır.

İşte, e-Dergilerin bu avantajlarını düşündüğümüzde, ekitap projesi derginizin ister pdf isterseniz diğer elektronik okuma cihazlarına uygun formattaki (.epub, .lit veya .rtf gibi) tasarımını yaparak ayrıca sınırlı sayıdaki basılı formatını da yayınlayarak size ve dergi veya kitapçığınıza özel kurumunuzun tanıtımını ve okurlarıyla paylaştığı içeriğini okuyucusuna en iyi bir şekilde elektronik olarak sunabilmenize olanak tanımaktadır. 

 • Dijital Dergi
 • e-Kitap / e-Dergi

 

SESLİ KİTAP & DİJİTAL BROŞÜR & DERGİ & KATALOG TASARIMI, YAYINI VE SATIŞA ÇIKARILMASI PAKET FİYATLARIMIZ:

{Herşey dahil}

ÜCRETLENDİRME:

Paket / Kitabın Sayfa Sayısı

{A5 -13,5-21 cm ölçü ebatına göre hesaplanmıştır}
 

Sayfa Başına Birim Maliyet

Uygulama Fiyatı

MİNİMUM PAKET: Sayfa sayısı: 4-100 (min.)

{Sadece küçük Broşür, Dergi veya Küçük Kitapçık şeklindeki, Ses (1-2 ses dosyası ) ve Video (1) bileşeni içeren Broşür veya Sesli mini kitap ve Dijital Kataloglar için uygundur}

20 TL 100-2.500 TL

PREMİUM PAKET: Sayfa sayısı: 100-200

{Orta Ebatlı Ses (3-4 ses dosyası) ve Video (1-2) bileşeni içeren, Dijital Kitap, Broşür, Dergi ve Kataloglar için uygundur}

15 TL 1.500-3.000 TL

MAXİMUM PAKET: Sayfa sayısı: 200-300 (max.)

{Geniş hacimli Kataloglar ve Audiobook sesli Kitaplar, Dijital Dergiler ve Ürün Katalogları için uygun paket}

10 TL 2.000-3.000 TL

Not1: CD baskı olarak sesli kitap kütüphanemizdeki kitapları edinmek için detaylı fiyat teklifi isteyiniz..

Not2: Ücretlendirme, kitabın sayfa ölçüleri yaklaşık (A5 -13,5-21 cm) sayfa ölçü ebatına göre , sesli kitaplardaki CD Baskılarda ise kitap süresi uzunluğuna göre hesaplanmıştır.