E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

FİYATLARIMIZ

 

1- EKONOMİK PAKET (EKİTAP)

Kitabınız sadece E-kitap olarak yayınlanır ve uluslararası yayıncı kuruluşun bağlı olduğu web sitelerinde satışa çıkartılır. Kitabınızın sayfa sayısı (24-740 sayfa) aralığında olmak koşuluyla, ne olursa olsun paket fiyatını değiştirmez. Ayrıca kitabınızın adına kurmuş olduğumuz yayıncının sağlamış olduğu web sitesi üzerinden yurtdışında ve Google sayesinde 2 adet yayıncı web sitemiz üzerinden yurtiçinde satışa çıkarılır. Extra Editoryal çalışma gerekiyorsa ekstra olarak ücret ödenir. YAZARIN 2. VE 3. KİTAPLARINDA PAKET FİYATI ÜZERİNDEN % 20 İNDİRİM YAPILIR..

(İNDİRİMLİ) ÜCRETLENDİRME:

SADECE E-KİTAP: 5.000 TL.

NOT: İki ayrı yurtiçi ve bir yurtdışı web sitelerimizde Kitap ve Yazar tanıtım sayfalarının oluşturulması + Kapak + Editoryal çalışmalar + Google kitap ön sayfalarda indekslenme + Yayıncılarda yazar tanıtım sayfaları oluşturulması + ISBN Alımı + Güvenlik + Yazara Ödemelerin otomatik olarak yapılması ve Satış takibi bu fiyata dahildir. 

NOT-2: Her iki yayın paketimizde de yazarlar ödemelerini sözleşmede bildirilen IBAN BANKA Hesabı yoluyla alırlar..

e-Kitap Yayın süreci:

e-Kitap Dağıtım Süreci:

 

PayU-Ödeme-Butonu

 

 E-KİTAP PROJESİ İLE KİTABINIZI YAYINLAMANIN AVANTAJLARI:

PlayStore

 

* Eserinizi dünyaya duyurmak istiyorsunuz ancak yayınevleri sizi ya bekletiyor ya da kabul etmiyorlar. Türkiye'de ilk defa e-kitap yayıncılık tüm amatör ve profesyonel yazarlara elektronik kitap yayınlamanın ayrıcalıklarını sunuyor. Hem de tüm dünyanın görüp satın alabileceği platformlarda kitabınız ANINDA yayınlanıyor!

* Anı, Roman, Şiir, Hikaye, Akademik tüm çalışmalarınız yayınlanabiliyor..

* BASILI veya e-KİTAP olarak veya Her ikisini birden yayınlama şansı..

* Tüm Paket Fiyatlarımızda SABİT FİYAT + YURTİÇİ – YURTDIŞI Dağıtım ve Satış İmkanı ..

* Kitabınız, İDEFİX, D & R, BABİL.COM ve HİPERKİTAP ile Yurtdışında GOOGLE PLAY STORE, KOBO, APPLE iBOOK STORE, BARNES & BOBLE, AMAZON.COM ve 400'e yakın Online market ile Türkiye'nin en büyük tüm kitap marketlerinde ve Üniversite kütüphanelerinde okunsun..

NOT: Ödemelerinizi "124 bit SSL güvenlik sertifikalı PayU ödeme sistemi"yle Kredi Kartı veya banka hesabına havale yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödemelerde 9 taksite kadar ödeme imkanı sağlamaktayız..

 

2- GLOBAL PAKET (İndirimli)
(EKİTAP + YURTİÇİ DAĞITIM + YURTDIŞI BASIM)

İleri Kalite Kitaplar için Fikir Atölyesi,

Yurtiçi (eKitap) + Yurt İçi/Dışı (Basılı Kitap) TAM DAĞITIM

(İNDİRİMLİ) ÜCRETLENDİRME:  12.000 TL.

ÖNEMLİ NOT: BU PAKETİ SEÇTİYSENİZ VE KİTABINIZIN SAYFA SAYISI 400'DEN FAZLA İSE, DETAYLI FİYAT TEKLİFİ İSTEYİNİZ. BU PAKETLE KİTABINIZI YAYINLADIĞINIZDA, KİTABINIZIN YURTİÇİ BASIMI TÜRKİYEDE, YURTDIŞI BASIMI BASIMI İSE AMERİKA'DA YAPILIR.

PayU-Ödeme-Butonu

 

Basılı-Slayt

Kitabınız hem E-kitap olarak yayınlanır ve hem de Basılı kitap olarak yayınlandığı gibi, Google arama motorlarında reklamı verilerek indekslenir ve ayrıca diğer kitap sitelerinde de reklamı verilir. Kitabınızın sayfa sayısı (24-740 sayfa) aralığında olmak koşuluyla, ne olursa olsun paket fiyatını değiştirmez.

Ayrıca, "PRINT ON DEMAND" "TALEBE GÖRE BASIM" sistemiyle, basımı yapılarak yayıncı kuruluş tarafından sağlanan e-bandrol ve ISBN numaraları ile kitabınız YURTDIŞINDAKİ önemli Online satış sitelerine dağıtım yapıldığı ve yayınlandığı gibi; YURT İÇİNDE de ISBN alınarak, KİTAPYURDU, İDEFİX, D & R KİTAP, BABİL.COM gibi önemli ONLINE KİTAP MARKETLERİNDE, 50 YAKIN Büyük İnternet Kitapçılarında anında kitabınıza okurlarınızın ulaşabilecekleri şekilde ve ayrıca 30'a yakın önemli Global Online satış ağında ve iki adet Yayıncı Web sitelerimizde de, dağıtıma ve satışa çıkartılır.

Bununla birlikte, bağlı olduğumuz uluslararası yayıncı ve dağıtımcıların web sitelerinde yurtdışında satışa çıkartılarak, böylece eser, TÜM DÜNYADAN okurun ulaşılabileceği şekilde GLOBAL olarak yayın ve dağıtıma çıkartılmış olur. YAZARIN 2. VE 3. KİTAPLARINDA PAKET FİYATI ÜZERİNDEN % 20 İNDİRİM YAPILIR.. 

NOT-1: İki ayrı yurtiçi ve bir yurtdışı web sitelerimizde Kitap ve Yazar tanıtım sayfalarının oluşturulması + Kapak + Editoryal çalışmalar + Google kitap ön sayfalarda indekslenme + Yayıncılarda yazar tanıtım sayfaları oluşturulması + ISBN Alımı + Güvenlik +  Yazara Ödemelerin otomatik olarak yapılması ve Satış takibi bu fiyata dahildir.

NOT-2: Her iki yayın paketimizde de yazarlar ödemelerini sözleşmede bildirilen IBAN BANKA Hesabı yoluyla alırlar.

NOT: Ödemelerinizi "124 bit SSL güvenlik sertifikalı PayU ödeme sistemi"yle Kredi Kartı veya banka hesabına havale yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödemelerde 9 taksite kadar ödeme imkanı sağlamaktayız.

 

EKSTRA HİZMETLERİMİZ:  

EN İYİ KİTAP BASKI KALİTESİ

EN GENİŞ DAĞITIM AĞI:

Not: Kitaplarınız basıldıktan sonra, numuneleriniz Yazara gönderilir, okurlarınız satın aldığında ise, özel Kolisinde ambalajlanan kitabınız okurlarınızın adresine kargo ile gönderilir..

Expresso

Üstte: Amerikada'ki Kitabınızın basılacağı, İleri kalite kitapların basıldığı dünya standartlarındaki matbaa tesislerimiz. "Print on Demand" sistemiyle kitabınız dünya standartlarındaki makinelerde basılır ve kitabınız yukarıdaki tüm "Global dağıtımcılar"a gönderilir ve aynı zamanda web sitemiz üzerinden de yurt içinde satışa çıkartılır..

 

NOT: Kitabınız için EXTRA bir editoryal çalışma gerekliyse (Özel içerikli ve denklem veya Resim & Metin kalite düzeltmesi gereken çalışmalarda) veya Kapak tasarımı üzerinde detaylı bir çalışma yapılacaksa, tüm bunlar tarafımızca yapılmakta olup; EXTRA Kapak tasarımı için 150 TL ve iç tasarım, EXTRA metin düzeltmesi ve editoryal çalışma için de ayrıca 100 sayfa başına 100 TL ücret alınır.

Kitabınız yukarıda bahsedilen özelliklerden farklı, çok fazla resim grafik içeriyorsa veya sayfa sayısı çok fazla ise; bunun için bizimle iletişime geçip, detaylı fiyatlandırma ve 100'ün üzerindeki baskı adetleri için detaylı bilgi alınız.