E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Ay Tenli Kadın

Ay Tenli Kadın
250 ₺ (Basılı)eBook: 49 ₺ (eKitap)
Author:
Genres: Aşk Romanı ve Öyküleri, Macera - Aksiyon - Polisiye, Roman
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2024
Format: (eKitap + Basılı)
Length: Kalın karton kapak, 16 x 23 cm, 266 sayfa
ISBN: 9786256308855
Rating:

'' Ay Işığını seyrederken,

sadece sabret...

dua et ve bekle....

Güneş elbette sana da doğacak.

Hem de en güzel haliyle. ''

Zehra Bozkurt

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book
Online-Özeti-Oku Basılı-olarak-satın-al
D-&-R-Logo İdefix-Logo

ANAHTAR KELİMELER {Keywords}

• Ay Tenli Kadın • Zehra Bozkurt  • Yaşam Öyküsü • Biyografik Roman• Türkçe Roman • Yaşanmış Öyküler


KATEGORİLER: ROMAN / MACERA & KURGU / Biyografik Hikayeleri 


 

ÖNSÖZ

Sadece birini kaybetmek istemediğim için, daha çok anlayışlı veya affedici olmaya çalıştıkça, karşındakinin haksız olduğunu bildiğim halde yine de haklı bulmaya çalıştıkça, sırf bir şeyler düzelir sanarak konuyu her defasında her ne kadar olumsuz olsa da yine de olumlu bir biçimde tek taraflı olarak kapamaya çalıştıkça… Artık hiç kimsenin beni kaybetmekten veya incitmekten korkmamaya başladığını anladım. Özgüvenim birden bire yok oluşunu iliklerime kadar yaşamaya başladım.

Kendime en büyük saygısızlığı defalarca kendi hakkıma girerek yaptım.  Birinin yalanları, bir gün benim gerçeğime dönüşeceğini ruhum bile duymadı, adeta bir girdabın içerisindeydim. Birisi sanki benim hayatımı yaşıyor gibi idi ve ben izliyordum. Tutunduklarım sadece alışkanlıklarım olmasına rağmen, bir türlü son vermek kolay olmadı. Pes etmek? Öyle bir lüksüm yoktu, çünkü ben hala nefes alıyordum ve ben bir anneyim. 

Zamanla etrafımdaki çember ufaldı, her ânımın kıymetini bilmeyi öğrendim ve bu hep güzel ve özel oldu. En önemlisi de ruhum özgürdü artık. Daha da güçlü bir karaktere sahip olmanın en ince detayıdır, kötü veya olumsuz yaşantılar. Her daim yüreğini sevgiyle beslemenin avantajı ise bağımlılık yapıyor olmasıdır, çünkü yüreğindeki sevgi güzellikleri aşık eder. En çok da kendine… Bırak bazı insanlar senden nefret etsin, böyle bir karaktere sahip olduğun için. Sen eksik değilsin! Birileri seni sen yapmayan şeyler için sevmeleri mühim değil.

Suyun akışı hiç bir zaman ters yöne olmaz aksine kendini suyun akışına bırak ve hayatını en güzel alıntılarla besle. Geçmiş geçmişte kalmıyordur belki de her daim ufak bir kıvılcım dahi olsa herşey yeniden alevleniverir, sen buna aldanma onlarla yaşamaya alış! Kaldık ki zaman dediğin şey… Sana bunlarla nasıl yaşaman gerektiğini öğretecek. Artık yaşa! Tam da burada… Şimdi… ve geleceğine odaklan.

 Öncelik olan SENSİN!

Zehra Bozkurt

ÖNEMLİ NOTBu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

About the Author
Zehra Bozkurt

Hayal kurmak yerine, hayalim için çalışıp yaşamayı tercih eden birisiydim her zaman!

29. Mart 1990 Almanya'da Osnabrück kentinde doğdum ve büyüdüm. Çok genc yaşta, stajer olarak eğitimini gördüğüm dünya markası olan bir şirkette staj sonrası Müdürlük pozisyonunda yer aldım ve çokça çalışanların eğitiminde yardımcı oldum. Yazmayı ise 17 yaşımda başladım, başta en çok dile getiremediklerimi kağıtlara dökmeyi severdim ben. Bundan ziyade piskolojik anlamda yazmak bana herzaman iyi gelirdi, hemde öyle iyi gelirdi ki... kendime huy edindim ve dünyaca notlar biriktirdim herzaman. Her anımı en güzel biçimde hatırlamanın yolu buydu benim için ve sonrasında günlük tutmaya başladım.

Hayatımın en büyük dönüm noktasını yaşarken, sonunda iki çoçuğumla tek başıma  kaldım,  Beni ben yapan herşeyimi, tüm emeklerimi avuclarımdan teker teker kayıp oluşlarını izlemek, diğer yandan ise çoçuklarıma yetebilmek için işimide bırakmak zorunda kaldım. Her gün TEK BAŞINA yeniden ayağa kalkmanın nedemek olduğunu, birileri beni alıştığım bir hayattan zorla kopardığı ve hiç bir zaman pes etme gibi bir lüksüm olmadığı bir hayatın içerisindeydim. Hayatın artık neresinden tutsam diye düşünürken, kendimi devamlı olarak geliştirebilmek için katıldığım seminarlerde yeni insanlar ve yeni hayatlar tanımaya başladım. Çok ilham verici insanlar olduğu gibi, hikayeleride beni etkiledi. Sonra dedim ki... '' madem bu şartlar altında normal iş hayatına kabul edilmiyorsun... bu sefer yeteneklerini kullan... en çok ne yapmayı seversin? Kalan malzeme nedir?'' Ilk yaptığım hamle ise kalemi yeniden elime almak oldu ve beni etkileyen bir hikayeyi yazmaya başladım, elimde kendime ait yazdığım notlarıda ekleyip bir eserim oluştu. Bir insanın, hele ki bir kadının çırpınışlarını duyuramadıkları sesleri bir taneside ben olmak istedim. Kadınlar her ne kadar güclü varlıklar olsalar bile bu bir nebze mecbur bırakıldıkları içindir. İki evladım ile birlikte, her ne kadar zor bir süreçten geçersek geçelim hayatımıza nasıl renk kattığımızı ve mutluluğu artık birilerinde aramayı bırakıp her daim hayalini kurduğumuz o hayatı yaşamaya karar verdik. Her nekadar kaderimiz yazılsada, yönünü belirlemek bize düşer.Tek başımıza huzurlu bir ortam yaratmanın aslında ne kadar güzel olabileceğini geçte olsa anladım.

Nefes aldığımız sürece hayat herşeye rağmen yinede güzel olabilir! Yeter ki umutsuzluğa kapılmayın.

Sevgilerimle...

Zehra Bozkurt

İletişim:

zehra_bozkurt@outlook.de

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."