E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Hayalet Harekatçı

Hayalet Harekatçı
4.99 ₺
Author:
Genres: Fantastik & Bilim Kurgu, Roman
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2018
Format: (eKitap)
Length: Türkçe, 200 sayfa
ISBN: 9786052259658
Rating:

Bu kitap hayali kahramanımızın ders notlarını içeriyor diyebiliriz ama notlar bize çok şeyi gösteriyor. Bu eser tamamen hayal ürünü olduğu kadar biraz da gerçekleri yansıtmaktadır ve eser tamamen hayal ürünüdür. Gerçek kişi kurumlarla ilgisi yoktur ama eser konusunda bir puanlama yoluna gidebiliriz ki, bu eseri bitirdiğiniz zaman özel harekatçı olmanız garantisini vermiyoruz ama özel hayali bir özel harekatçılık fakültesini yaptık da diyebiliyoruz.

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book
Online-Özeti-Oku

Basılı-olarak-satın-al

D-&-R-Logo İdefix-Logo

ANAHTAR KELİMELER {Keywords}Hayalet Harekatçı, İzzet Durmuş, Bilim Kurgu Kitap, Askeri Bilim Kurgu, Hard Science Fiction

KATEGORİLER: (ROMAN/BİLİM KURGU&ASKERİ-MILITARY-SYBERPUNK)

Uyandılar, yepyeni bir gündü sıcacık nefes alıp verecek kadar birbirlerine sarıldılar frei ve aden. Yine beraber uyanmışlardı, neler yaptıklarından heberleri yoktu ve yine alkol almşlardı, dev kazayı beraber atlattılar. Bu kadar samimilerdi ama sonradan samimiyet hatayı tetikledi ve ikisi de o an bomba gibilerdi ama sanki yolunda gitmeyen bir şeyler vardı, mutlu değildiler. Her şeyleri olduğundan artık ne yapmalıyız diye düşündüler, sanki ölümü de tatmışlardı, ruhlar alemine gidip gelmişlerdi. Malum aksiyon macera can sıkıntısına iyi gelirdi, gelmiş geçmiş zamanların kendilerince en iyi olmalarına karşın, freinin yetenekleri sınırlıydı. Keza onu da tanrı yaratmıştı ama tüm branşlarda en iyisi olma gücünü ona bahşetmişti.

Nereden bilecekti ki bunun bir fotoğraf makinesinin tuşunda olduğu, tabi ilgilendikleri branşlarda bu başka boyutlarda da oluyordu. Bu adamlardan öldürünce herşey sanki tekrar yoluna giriyordu, en kötülere yapıştılar ama ikisi de meşguldü. Şu an saniyeler saniyeleri açtı tanıştıklar süre boyunca bir gün bile ayrı uyumadılar ve japon kimliğiyle oğluna verdiği ismiyle, frei yani takashi gidip hayatın tadını çıkarmak istemedi. Bu ilk kez oluyordu, belki tanrı onlara birbilerini bahşetmişti, aşkları onları hayata bağlıyordu. Hayatlarını da nerde nasıl olursa olsun. Birbirlerine hayatlarını atfetmişlerdi sakin sakin durdular birbirlerine tekrar baktılar.

Sokaktan bir iki sarhoş çevirdiler tuhaf tuhaf sorular sordular, tuhaf cevaplar aldılar ama öte yandan gidip girdikleri ikinci bir kaosu daha kaldıramayacak durumdaydılar. Neyse dediler aşktan kim sıkılır dediklerine rağmen, beraber başka ülkelere gidip neler yapabilecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktu ama diğer yandan hatalarını gideren şeyler belki de ikisi arasında gizli bir bağdı, belki de aşktı, belki de ortaklık, belki de tüm bu olanlar duruma göre değişiyordu. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."