E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Kızsız Hayat

Kızsız Hayat
12 $ (Basılı)eBook: 6 ₺ (eKitap)
Author:
Genres: Mizah & Gençlik Edebiyatı, Roman
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2012
Format: (eKitap + Basılı)
Length: Türkçe, 15 x 23 cm, 210 sayfa
ASIN: 1300357576
ISBN: 9781301853403
Rating:

Bodrumda lüks bir hayat yaşayan Hayrettin, İstanbul’da üniversiteyi kazanır. İstanbul’un gece hayatını merak ederek büyük bir heyecanla İstanbul’a gelir. Üniversiteye başlar ama istediği ortamı ve gece hayatını bulamaz. Bu yüzden kendini üniversiteden kovdurmaya çalışır ve sonunda başarır.

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book
Online-Özeti-Oku

Basılı-olarak-satın-al

D-&-R-Logo İdefix-Logo

ANAHTAR KELİMELER {Keywords}kızsız hayat aşk romanı turkish comics novel türkçe komedi roman veysi topkaç hayrettin istanbul comics novel

KATEGORİLER: ROMAN / Mizahi Öykü Gençlik Kurgu  Fiction » Graphic novels & comics » Comics 

 

Bodrumda lüks bir hayat yaşayan Hayrettin, İstanbul’da üniversiteyi kazanır. İstanbul’un gece hayatını merak ederek büyük bir heyecanla İstanbul’a gelir. Üniversiteye başlar ama istediği ortamı ve gece hayatını bulamaz. Bu yüzden kendini üniversiteden kovdurmaya çalışır ve sonunda başarır. Bu haberi babasına verir ama beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Babası tarafından Bodruma dönmesi reddedilir. Hayrettin okula da devam edemeyeceği için İstanbulda önce ev sonra iş aramaya başlar. Evi İstanbulun kenar bir mahallesinde bulur. Kitabın konusu Hayrettin’in ilk iş deneyimi olan evlerde temizlik görevlisi olarak çalışmasıyla başlar. Temizlik göreviyle birlikte insanların birbirlerini nasıl kullandığı anlatılır. Hayrettin temizlik işinden sonra sırasıyla evlilik proğramı, dilencilik, falcılık ve en sonunda muhabirlik mesleğinde yapılan hilelere şahit olur. Kitap bu 5 ana temadan oluşur. Hayrettin’i ise kitabın sonunda çok büyük bir sürpriz beklemektedir..

Bodrum’un sıcak bir gününde aldım haberi; İstanbul’da üniversiteyi kazanmışım. Magazin programlarından İstanbul’u bildiğim için üniversiteden çok İstanbul heyecanlandırdı beni. Ben de kazandığımı öğrendiğim ilk gün pılımı, pırtımı toplayıp merakla büyük günü bekledim. Kayıt dönemi başlayınca da hemen İstanbul’a gidip üniversiteye kaydımı yaptırdım.

Üniversite’nin sağladığı yurda kayıt yapacağım sırada ise pala bıyıklı görevli sırıtarak ”kız, erkek karışık değil ha” dedi. İran mı kardeşim burası, diyerek görevliyle tartıştım biraz, neyse ki araya girip olayı tatlıya bağladılar. Üniversiteyle ilgili tüm işlemlerim bitince de İstanbul’u gezemeye başladım; ancak İstanbul beklediğim gibi çıkmadı.

 

 

Hani nerede gece hayatı? sosyete dünyası? otuz metre trafikten başka bir şey yok!

Bir süre sonra İstanbul’dan ümidimi keserek okulun açılmasını bekledim…Nihayet okul açıldı; ama bu sefer de kızlar yüzüme bakmıyordu. Biraz yanaştımsa da hiçbiri yüz vermedi. Bir ay sonra da hem İstanbul’dan hem de üniversite’den sıkıldım. Bu sefer de kendimi kovdurmak için çalışmalara başladım.

Nihayet bir sabah fırsatını bulup okul girişinde temiz hava alan bayan öğretmene cinsel içerikli sözler söyledim. Kadın adeta dondu kaldı, ben ise sırıtmaya başladım. Kadın şoku atlattıktan sonra koşarak içeri girdi. Ben de merakla olacakları bekledim. Üç gün sonra disipline verildiğimi öğrendim. Haberi veren bayana: “Siz kovmuyorsunuz, ben kaydımı siliyorum!” diye rest çektim ve bir daha okula dönmemek üzere üniversite’den ayrıldım…

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

About the Author
Veysi Topkaç

1989 yılında diyarbakırda doğdum. 1990 yılında İstanbula taşındık. İlk ve Orta okulu Adem Çelik İ.Ö. Okulunda, Liseyi 75. Yıl Cumhuriyet lisesinde okudum. 2008 yılında Beykent üniversitesini okurken bazı sorunlar nedeniyle okulu yarım bırakmak zorunda kaldım.

Bu olaydan sonra üniversite hayatıma 2012 yılına kadar ara verdim. 2012 yılında Anadolu üniversitesi tarım fakültesini kazandım. Bu bölüme şu anda devam ediyorum. Kızsız Hayat’ı 05.12.2011 yılında yazmaya başladım..

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."