E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Sevgisiz Koyma Beni

Sevgisiz Koyma Beni
12.99 $ (Basılı)eBook: 8 ₺ (eKitap)
Author:
Genres: Klasik Şiir, Şiir Kitapları
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2014
Format: (eKitap + Basılı)
Length: Türkçe, 15 x 23 cm, 150 sayfa
ASIN: 1312611405
ISBN: 9781311099631
Rating:

Yıllardır yüreğimde biriktirdiğim duyguların şiir olup kalbinize kucaklaşmasının heyecanını yaşıyorum. İnanıyorum ki, her yüreğin bir sevdası her sevdanın bir şiiri vardır. Bu sebepledir ki, “Sevgisiz Koyma Beni” hepinizin içinde kendinden bir şeyler bulacağı, kimi zaman şiirlerde anlatılan yaşanmışlıkların birer kahramanı olacağınız, kimi zaman sevdanızı, kimi zaman özleminizi, ya da sitemimizi..

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book
Online-Özeti-Oku

Basılı-olarak-satın-al

D-&-R-Logo İdefix-Logo

KATEGORİLERFiction » Poetry » Middle Eastern poetryFiction » Poetry » Spiritual   (Yaşanmış Kurgusal Şiir)

Her şiirin sevgiliye yazılmış bir mektup olduğunu düşünecek olursak, “Sevgisiz Koyma Beni” tüm bu yaşanmışlıklar arasında sevgiliye bir yakarış olarak karşımıza çıkacaktır.

   Sevgiliye yazılmış bir mektup olan bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen, beni sizlerle buluşturan yayın koordinatörümüz Murat UKRAY başta olmak üzere kitabın her aşamasında emeğini ortaya koyan Gece Kitaplığı Yayınları’nın tüm gizli kahramanlarına, kitabın hazırlanması sürecinde benimle birlikte aynı heyecanı taşıyan ve ilkleri başarmamda en büyük rolü oynayan Sevgi Kelebeği’ne, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli ağabeyim Tuncay Hacıfettah oğlu ve TAKA gazetesine, dost dediğimde adı yüreğime ilk düşenlerden biri olan sevgili Türkan Koçak’a, bana inanıp güç veren, her daim yanımda olduklarını hissettiren sevgili kardeşlerim Sibel Karagöz, İlker Mürteze, Özlem Ertem’e ve siz değerli okurlara sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla, Cevdet AYVAZ

* * *

OKUR NOTLARI:

   Kısa sürede tanıyıp kalemine hayranlık duyduğum insanlardan biridir Cevdet AYVAZ. Kendisi dizelerinde aşka sıkıca sarılmayı iyi biliyor. Bu yönünü beğendiğim için soluksuz okuyacağım kitabın bizlerle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Kalemin daim olsun şairim, ‘SEVGİSİZ KOYMA BİZİ’

Sibel KARAGÖZ – İstanbul

   Onu anlamak için şiirlere bakmak yeterli sanıyorum. Kağıda döktüğü her şiirde yüreğine gizlediği yaşanmışlıkları fazlasıyla hissedersiniz dizeler arasında. “Sevgisiz Koyma Beni” şiir dünyasına yeni soluk getirecektir. Gönüller arası duygusal ve aşk dolu bir yolculuk bekliyor bizi…

Özlem ERTEM – İngiltere

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yayınlanan tüm e-kitapların telif hakları e-kitap projesine aittir. İzinsiz kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır..

 

About the Author
Cevdet Ayvaz

Cevdet AYVAZ; 01 Ekim 1982 yılında Trabzon ili Vakfıkebir ilçesinde dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Beşikdüzü’nde tamamladıktan sonra 2004 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Adilcevaz M.Y.O İşletmecilik (Finansman dalı) bölümünü bitirdi.
Şiire daha ilkokul sıralarında başlamış olsa da gerçek başlangıcı lise ikinci sınıfta edebiyat öğretmeni Cemal SEZGİN’in teşviki ile yapmış oldu. Şiirlerinden bazıları çeşitli dergi ve gazetelerde yayımlanmıştır.
1990 yılında yazmış olduğu “YAZ GELİYOR” isimli ilk şiiri TRT İstanbul Radyosu çocuk saati programında okunmuştur. Yedi yıl (1997) sonra edebiyat öğretmeni Cemal SEZGİN’in teşviki ile yeniden canlanan şiir tutkusu, beraberinde 5 ayrı ödül getiren ve günümüze kadar uzanan bir sürecin başlangıcı olmuştur.
1998 yılında “Yeni Ozanlar dergisi”nde ilk şiiri yayımlanmış ve yine aynı yıl “Soğuk Bir Kış Günü” isimli şiiri söz konusu dergi tarafından yılın şiiri seçilmiştir.

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."