E-KİTAP PROJESİ®

~ TÜRKİYE'NİN e-KİTAP PROJESİ ~

POPÜLER KİTAPLAR

Diğer Arama Sonuçları...

Generic selectors
Başlıkla Eşleşenler
Başlıklarda Ara
İçeriklerde Ara
Post Type Selectors
Filter by Categories
Bilimsel Makaleler – Murat Ukray
Bir Kitap, 10 Ağaç!
E-KİTAP HAKKINDA
e-KİTAP OKUMA KILAVUZU
e-Kitap Projesi (Yeni Gelişmeler & İleri Teknolojiler - Editoryal)
e-KİTAP SATIN ALMA KILAVUZU
e-Kitap Teknolojileri & Haberleri
e-Kitap Yayınlamak?
En İyi e-Kitap Siteleri
GÜNCEL & GLOBAL HABERLER
HOBİ KÖŞESİ
İndirilecek Belgeler
Kitabımı Yayınlatmaya Başlamadan Önce Neler Yapmalıyım?
Kitabımı Yayınlattıktan Sonra Sahip Olacağım Haklar Nelerdir?
Kitabımın Ebatlarını, İç sayfa ve Kapak tasarımını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Fiyatını Nasıl Belirlemeliyim?
Kitabımın Yayın Sürecinde Karşılaşabileceğim Yasal Prosedürler Nelerdir?
KİTAP & YAYIN DÜNYASINDAN HABERLER
Kitap Ebat ve Fiyatları
Kısaca e-Yayıncılığın Tarihçesi
Online Kitap (Avantajları & Yenilikleri)
Piyano & Gitar Müzik yapma Sayfası
ŞİMDİ YAYINLAMAK İSTİYORUM
YAYINLANMIŞ MAKALELER
Yazarın Telif Hakları
YAZARLARIMIZ

Tanrıların Arabaları

Tanrıların Arabaları
7 ₺
Author:
Genre: Araştırma / İnceleme
Publisher: e-Kitap Projesi
Publication Year: 2013
Format: (eKitap)
Length: Türkçe, 150 sayfa
ISBN: 9781471574622
Rating:

“..Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye`de de ulaşılması güç satış rakamlarına erişen Tanrıların Arabaları, ünlü araştırmacının gerçekten olay yaratan yapıtlar dizisinin ilki. 'On bin yıl öncesinin insanı için uzay yolculuğu bir sorun değil, bir gerçekti. Bunun kanıtı karanlık geçmişte tanrıların bıraktıkları ve bugün anlamını çözmeye çalıştığımız sayısız izdir….”

E-Kitabımı Nasıl Okuyacağım?

E-Kitabımı Nasıl Satın Alacağım?

About the Book

TANRILARIN ARABALARI

 

“Chariots of the Gods”

{Resimli, Illustrated}

ERICH VON DÄNIKEN

 

                   ÖZET

“..Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye`de de ulaşılması güç satış rakamlarına erişen Tanrıların Arabaları, ünlü araştırmacının gerçekten olay yaratan yapıtlar dizisinin ilki. 'On bin yıl öncesinin insanı için uzay yolculuğu bir sorun değil, bir gerçekti. Bunun kanıtı karanlık geçmişte tanrıların bıraktıkları ve bugün anlamını çözmeye çalıştığımız sayısız izdir….”

 

Tanrıların Arabaları kitabında ortaya attığı birçok sav çürütülmüş ya da kendisi tarafından abartılı olduğu kabul edilmiştir. Kitapta dünya dışı varlıkların katkılarının ispatı olarak ifade edilen Hindistan Yeni Delhi'deki demir sütunla ilgili olarak daha sonra BİR DERGİDE verdiği mülakatta sütunla ilgili yapılan diğer araştırmalardan haberdar olduğunu ve artık bu sütunu bir gizem olarak görmediğini ifade etmiştir. Ama kim bilir belki de günün birinde tarih ve arkeoloji Daniken’i haklı çıkarabilir. BU İLGİNÇ VE BİR FENOMEN HALİNE GELEN çalışma boyunca tüm bunları kitabında bulacaksınız..

 

KİTABA GİRİŞ

"..Bu kitabı yazmak cesaret isteyen bir işti; okumak da aynı şekilde cesaret isteyecektir. Kapsadığı kuramlar ve kanıtlar, geleneksel arkeolojinin özenle kurulmuş mozaik yapısına uymadığı için, belki bilginlerimizce 'sözü edilmemesi gereken' kitaplar sınıfına sokulacaktır. Geçmişimizi araştırmanın, geleceğimizi araştırmaktan çok daha çekici ve serüvenli olabileceği gerçeği karşısında halk, belki kabuğuna çekilip orada kurduğu dünyada yaşamayı seçecektir.

Ne olursa olsun, binlerce, milyonlarca yıl geriye uzanan geçmişimizin tutarsızlıklarla dolu olduğu gerçeği, kesinlikle koruyacaktır. Geçmiş, ilkel dünyamızı, içi adam dolu uzay arabalarıyla ziyaret eden bilinmeyen tanrılarla doludur; akıl almaz teknik yeteneklerin var olduğu, günümüzde ise ancak bir bölümü yeniden bulunan bilgilerin gizlendiği bir geçmiş…

Arkeoloji derseniz, o da tutarsızlıklar içindedir. Çünkü binlerce yıllık elektrik pilleri, platin kopçalı kusursuz zay giyimleri içinde garip yaratıklar, küçük elektronik beyinlerin bile çözemediği on beş basamaklı sayılar yeni kazılarda ortaya çıkmaktadır. Bunları yapmış olması gereken ilkel insanların, böylesine inanılmaz bilgileri nereden elde ettikleri sorusu ister istemez kişinin aklına takılmıyor mu?"

About the Author
Erich von Daniken

Erich Von Däniken, araştırmacı yazar, 14 Nisan 1935 tarihinde Zofingen, İsviçre'de dünyaya geldi. Fribourg kentinde St. Michel Koleji'nde öğrenim görürken zamanının çoğunu kutsal antik yazıları inceleyerek geçirdi. 5 yıldızlı bir otelin yöneticiliğini yaptığı 1968 yılında, Tanrıların Arabaları (Erinnerungen an die Zukunft) adlı ilk New Age kitabını yayınladı. İlk başta çok popüler olan yazar, daha sonra Carl Sagan ve I. S. Shklovsky gibi bilim adamları tarafından aldığı eleştirilerle gözden düşmüştür.

"E-Kitap Projesinde yayınlanan tüm eserlerin telif hakkı saklıdır. Hiçbir şekilde kopya edilemez veya yasa dışı yollarla çoğaltılamaz. Yayınlanan Tüm Elektronik & Basılı kitap, materyal ve eserlerin, indirmeler, ve ticari satış hakları ekitap projesine aittir." e-Kitap Yayıncılık & Cheapest Books: " *E-Kitap Yayıncılık ve *Chapest Books, E-Kitap Projesi'nin yan kuruluşudur.."